Microsoft Surface Book 2
kr5,500.00
Fantastisk multilaptop ifra Microsoft med gode komponenter. Stilig maskin du kan ha i mange år fremover. Du får 2 års Garanti med på kjøpet!
Sprek bærbar pc som kan gjøres om til nettbrett ved behov. Populær maskin iblant studenter som trenger ett solid verktøy i sin hverdag.
Produktet er av profesjonell utførelse og har svært god levetid. Tenk på miljøet og kjøp kvalitets produkter hos oss.
| Merke | Microsoft |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 13,5 " Touch ( 3000 x 2000 ) |
| Nettverk | Bluetooth, Wifi |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |







