Apple iPad (2022) 10,9” 256 GB Wifi + Cellular Silver AS
kr8,990.00
10.9″ Silver uten tilbehør i forseglet eske samme kvalitet som ny
Dette produktet er approved selection som betyr at det skal ha samme stand som nytt produkt og med garanti på 1 år som standard. Produktet leveres i forseglet eske ute lader og ladekabel. Lader og ladekabel kan kjøpes separat til hyggelig pris hos oss.
| Produkttype | Tablet |
| Skjerm | 10.9" IPS LED-bakgrunnsbelysning - 2360 x 1640 (264 ppi) - Multiberøring |
| Prosessor | Apple A14 Bionic (6 kjerner) |
| Lager | 256 GB |
| Mobiltelefonteknologi | 3G, 4G, 5G |
| Mobiltelefonprotokoller | UMTS, HSPA, HSPA+, LTE, DC-HSDPA |
| Trådløs tilkobling | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Bakkamera | 12 megapiksler fokus: automatisk |
| Frontkamera | 12 megapiksler |
| Navigeringssystem | GPS/GNSS |
| Sikkerhetsinnretninger | Fingeravtrykksleser |
| Batterikjøretid | Inntil 10 timer |
| Dimensjoner (BxDxH) | 17.95 cm x 0.7 cm x 24.86 cm |
| Vekt | 481 g |
| Farge | Sølv |
| Miljøstandarder | ENERGY STAR-kvalifisert |
| SAR | 0,99 W/kg |
Apple iPad Air 5th Gen 64 GB - Wifi - 5G 



