Dell Latitude 5400
kr4,200.00
Dell Latitude 5400 er maskinen til deg som trenger en digital hverdag som fungerer! God gjenværende levetid til en god pris med 2 års Garanti!
Dell Latitude 5400 er en solid maskin med moderne komponenter. Denne kommer med Windows 11 Pro og er klar til bruk.
Produktinformasjon:
- Intel i5-8250U
- 8 GB DDR4
- 256 GB M.2 SSD
- 14" FHD
- Intel UHD Graphics
- Wifi
- Bluetooth
- Webkamera
- USB 3.0
- USB C
- HDMI
- Stereohøyttalere
- SD-kortleser
- Mikrofon/hodetelefon jack/kombo
- Kablet internett / Ethernet
- Windows 11 Pro
- Original lader
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8250U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 14" FHD |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |





