Dell Latitude 5470
kr2,900.00
Pent brukt – Intel i5 – 8 GB Ram – 256 GB M.2 SSD – 2 års Garanti
Flott laptop til deg som trenger en rask og rimelig maskin.
Stilig og enkel laptop perfekt for deg som ønsker en middels stor laptop som er rask. Solid bygd for proffmarkedet med ytelse som ikke skuffer. Her får du det du trenger til enten du er en reisende arbeider eller en student som trenger noe som holder følge.
Produktinformasjon:
- Intel i5-6300U
- 8GB RAM
- 256GB M.2 SSD
- 14" HD Skjerm
- Intel HD Graphics 520
- Wifi
- Bluetooth
- Fingeravtrykksleser
- USB 3.0
- HDMI
- SD-kortleser
- SmartCard leser
- Mikrofon/hodetelefon jack/kombo
- Kablet internett / Ethernet
- Stor museplate
- Windows 10 Pro
- Original lader
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-6300U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel HD |
| Skjerm | 14" HD |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI, VGA |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 10 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
HP Z8 Workstation Xeon Gold
Apple 10 W lader med lightning kabel originalt
Apple iPad 8.gen (2020) Wifi/SIM
Mini DisplayPort 1.2 Male til HDMI Adapter
Sun Oracle Server X4-2L Intel Xeon 24 kjerner 256GB SPF+ - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss.
HP EliteBook 830 G5 13.3" FHD 



