Her får du mye for pengene! Pent brukt kvalitetsmaskin du kan ha i mange år!
Her får du en enkel og solid maskin som får jobben gjort. Maskinen er utstyrt med 256GB M.2 SSD disk og 16 GB DDR4 Ram som gjør den rask og behagelig å bruke. Passe fin størrelse som gjør den enkel å ha med seg rundt.
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-7300U |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel HD |
| Skjerm | 14" FHD |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI, VGA |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 10 Pro |
| Annet | Audio Jack, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
HP Z8 Workstation Xeon Gold
Apple 10 W lader med lightning kabel originalt
Apple iPad 8.gen (2020) Wifi/SIM
Mini DisplayPort 1.2 Male til HDMI Adapter
Sun Oracle Server X4-2L Intel Xeon 24 kjerner 256GB SPF+ - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss.
HP EliteBook 830 G5 13.3" FHD
Lenovo ThinkPad T490s stor utgave
Lenovo Thinkpad T14 G1 Ryzen 5 Pro
Displayport til HDMI kabel
Lenovo Thinkpad T15 G1
HP Zbook Studio G4 15,6" Touch workstation
Lenovo ThinkPad X280 


