Dell Latitude 7390 i5 Touch
Original price was: kr5,500.00.kr4,500.00Current price is: kr4,500.00.
Liten og nett Dell maskin som du kan ha glede av i mange år. Stilig utgave med FHD Touch skjerm!
Kvalitetsmaskin som er utstyrt med raske komponenter og kommer med Windows 11 Pro. 2 års Garanti!
Latitudes overlegne sikkerhet, allsidighet og tilbehør hjelper deg med å utføre jobben din slik at du kan opprettholde produktiviteten uansett hvor du jobber.
Latitude 7390 kombinerer førsteklasses design med en holdbarhet som er best i klassen, og er bygget med avanserte materialer som magnesiumlegering for best mulig robusthet.
Produktinformasjon
- i5-8350U 4-kjerner, 8 tråder (1.70Ghz – 3.60Ghz)
- 8 GB DDR4 minne
- 256GB SSD
- 13" FHD Touch skjerm
- 1920x1080 oppløsning
- Intel UHD Graphics 620
- Wifi
- Bluetooth
- USB-C
- USB 3.0
- HDMI
- SD-kortleser
- Mikrofon/hodetelefon jack/kombo
- Kablet internett / Ethernet
- Stor museplate
- Windows 11 Pro
- Original lader
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 13" FHD Touch |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, MicroSD-Kortleser, Nordisk Tastatur, Original lader, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
ProXtend 100W AC Adapter Universal 16 Plugs
Lenovo Thinkpad T14 G1 



