Dell Latitude E7470
Original price was: kr3,900.00.kr3,200.00Current price is: kr3,200.00.
Pent brukt – Intel i7 – 8 GB Ram – 256 GB M.2 SSD – 14″ FHD – Garanti
Rask maskin med kraftig prosessor og 4G modul. Perfekt maskin til deg som reiser mye.
Dell Latitude E7470 er en tynn lettvekter fra Dell sin proffserie. Dette er en maskin med byggekvalitet i toppklassen som utkonkurrerer de fleste i mobilitet og brukeropplevelse. Ergonomisk tastatur, fantastisk god skjerm og et utrolig hurtig og responsivt system.
Maskinen kommer ferdig installert med Windows 10 Pro klar til bruk ut av esken med 2 års garanti på maskinvare.
Spesifikasjoner
- Prosessor: i7-6600U
- Minne: 8 GB DDR4 SDRAM
- Lagringsdisk: M.2 256GB
- Skjerm: 14’’ IPS
- Skjermoppløsning: 1920x1080 FHD
- Intel HD Graphics 520 (Støtter 4K)
- HDMI
- Mini DisplayPort
- USB 3.0
- Mikrofon/Hodetelefonjack
- SD kortleser
- SIM kortleser
- HD webkamera
- Firekanals HD lyd (Realtek ALC3235)
- Ethernet RJ-45 / Kablet internett
- Wifi (WLAN og WWAN)
- Bluetooth 4.0
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel i7-6600U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel HD |
| Skjerm | 14" FHD |
| Skjerm Tilkoblinger | Displayport Mini, HDMI |
| Nettverk | 4G – Mobilt Bredbånd, Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 10 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Fingeravtrykksleser, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Smart Card Reader, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
HP Z240 Workstation 32GB
Apple iPad Air 5th Gen 64 GB - Wifi - 5G
Lenovo ThinkPad T590 i7 32 GB 512 GB nVidia
Apple iPhone SE 2022 128 GB
Lenovo ThinkPad X280
Dell Qlogic QLE2692 16GB Dual Port SFP+
Lenovo ThinkPad T490s 




