HP Elitebook 840 G5
kr5,900.00
Meget pent brukt HP Laptop med god utstyrspakke til en meget god pris.
Renovert produkt med 2 års garanti
Kvalitetsmaskin ifra HP med raske komponenter som gir en god brukeropplevelse. Disse er laget for det profesjonelle markedet og er derfor konstruert for å holde i mange år i tillegg til å yte i en travel arbeidshverdag. Godt utstyrt modell med 16GB RAM, stor M.2 Disk på 512GB og 4G modul for mobilt bredbånd.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-8350U 1.7 - 3.6 GHz 4 Cores
- 16 GB DDR4 internminne
- 512 GB SSD PCIe Lagring
- Intel 620 UHD Grafikkort
- 14" skjerm FHD 1920x1080
- USB C
- USB 3.1
- HDMI
- Lydkort HD Bang Olufsen
- Webcam
- Fingeravtrykksleser
- Ultrabook
- Bluetooth
- Wi-Fi AC
- HP lt4132 LTE/HSPA+ 4G Modul
- Nettverkskort
- Dokkingstasjon tilkobling
- Dimensjoner (BxDxH) 30,99x22,86x1,78 cm
- Vekt 1,78 kg
- Windows 11 Pro
- 2 års Garanti
| Merke | HP |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 512 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 14" FHD |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | 4G – Mobilt Bredbånd, Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Fingeravtrykksleser, Nordisk Tastatur, Original lader, Smart Card Reader, Webkamera |
| Garanti | 2 år |







