HP Elitebook 840 G8
Original price was: kr11,000.00.kr9,500.00Current price is: kr9,500.00.
Nydelig Elitebook med moderne komponenter og Windows 11 Pro.
En elegant maskin for den kresne bruker. En maskin du kan ha i mange år.
Renovert produkt med 2 års garanti
Kvalitetsmaskin med moderne komponenter som du kan ha i mange år. En fin investering til for eksempel studenten som skal studere over flere år.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-1135G7
- 16 GB DDR4 internminne
- 256 GB SSD PCIe Lagring
- Intel UHD Grafikkort
- 14" skjerm FHD 1920x1080
- USB C
- USB 3.1
- HDMI
- Webcam
- Fingeravtrykksleser
- Ultrabook
- Bluetooth
- Wi-Fi
- Windows 11 Pro
- 2 års Garanti
| Merke | HP |
|---|---|
| Produkttype | Stasjonær PC |
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 14" FHD |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Original lader, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
Lenovo Thinkpad T15 G1
Dell EMC Poweredge T440 Tower med gold cpu
HP Renew Business laptop bag
Lenovo ThinkPad P53 Mobile Workstation
Lenovo ThinkPad T590 i7 32 GB 512 GB nVidia 




