HP Z240 Workstation med god utstyrsliste her! 2 års Garanti på denne.
Solid stasjonær pc med kraftig Xeon prosessor og Quadro K6000 kort som også kan brukes til 3D modellering, CAD osv.
Mye maskin for pengene her!
HP Z240 Workstation
kr8,900.00
Dette er ett brukt leasing produkt som er returnert etter endt leasing avtale.
Den er blitt sikkert slettet, testet og nyinstallert med Windows 10 Pro og er klar til bruk.
Plan B it har fokus på salg av profesjonelt it-utstyr til bedriftsmarkedet, men du som privatperson er også hjertelig velkommen til å handle hos oss.
Vi er det miljøvennlige alternativet. Velg en renovert profesjonell PC fra oss.
Produktinformasjon:
- Intel Xeon E3-1270v6
- 16 GB RAM
- Systemdisk: 512GB SSD
- Lagringsdisk: 1 TB HDD
- Nvidia Quadro K6000 (12GB VRAM)
- Ethernet: Intel 82579 RJ-45
- HD lydkort tilkobling i front for hodetelefoner
- USB 3.0 (i front og bak)
- Windows 10 Pro
- Strømkabel
| Merke | HP |
|---|---|
| Produkttype | Stasjonær PC |
| Prosessor | Intel Xeon E3-1270v6 |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 1 TB HDD, 512 GB SSD |
| Grafikk | Nvidia Quadro K6000 (12GB VRAM) |
| Skjerm Tilkoblinger | DisplayPort |
| Nettverk | Ethernet |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 10 Pro |
| Annet | Audio Jack, Strømkabel |
| Garanti | 2 år |
HP Z240 Workstation 32GB
Dell Latitude 7390 i5 16GB 256GB SSD
Apple iPhone 12 Mini
HP Z4 G4 Workstation 6 cores kraftig modell - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss. 




