Lenovo ThinkPad T14s G2
kr8,300.00
En »slimmere» utgave av T14 med samme kraft!
Tynn og lett kvalitetsmaskin ifra Lenovo til en meget god pris. En maskin du kan ha glede av i mange år.
Invester i en Thinkpad!
Kvalitetspakke uten like
Meget raske maskiner som er bygget for profesjonelle brukere. Disse er bygget i kvalitetsmaterialer og er ment for å vare i mange år.
Pent brukte maskiner som kommer klare til bruk med Windows 11 Pro og 2 års Garanti på maskinvare.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-1135G7 (4 kjerner)
- 16 GB DDR4 RAM
- 256 GB M.2 SSD lagring
- 14" FHD IPS
- Intel Iris Xe Graphics
- Bluetooth Version 5.2
- Wifi
- HDMI
- USB C
- USB 3.0
- ThunderBolt 4
- Headphone / Microphone
- Nordisk baklyst tastatur
- Webcam
- Windows 11 Pro
- Original lader
- Pent brukt
- 2 års garanti
| Merke | Lenovo |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel Iris Xe |
| Skjerm | 14" FHD IPS |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
Lenovo Thinkpad T15 G1
Apple iPad Pro 11" 3rd (2021) 256GB WiFi+LTE 5G Silver nullstilt
Lenovo ThinkPad P53 Mobile Workstation 








