Lenovo ThinkPad T14s G3
kr12,900.00
Tynn og lett kvalitetsmaskin ifra Lenovo til en meget god pris. En maskin du kan ha glede av i mange år.
En moderne og aktuell modell som nettopp har blitt tilgjengelig på bruktmarkedet.
Kvalitetspakke uten like
Meget raske maskiner som er bygget for profesjonelle brukere. Disse er bygget i kvalitetsmaterialer og er ment for å vare i mange år.
Pent brukte maskiner som kommer klare til bruk med Windows 11 Pro og 2 års Garanti på maskinvare.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-1240P (4 kjerner)
- 16 GB DDR4 RAM
- 512 GB M.2 SSD lagring
- 14" FHD IPS
- Intel Iris Xe Graphics
- Bluetooth Version 5.2
- Wifi
- HDMI
- USB C
- USB 3.0
- ThunderBolt 4
- Headphone / Microphone
- Nordisk baklyst tastatur
- Webcam
- Windows 11 Pro
- Original lader
- Pent brukt
- 2 års garanti
| Merke | Lenovo |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-1240P |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 512 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel Iris Xe |
| Skjerm | 14" FHD IPS |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
Lenovo ThinkPad X280 








