Lenovo ThinkPad T480 16GB
kr4,900.00
Herlig Thinkpad i skikkelig kvalitet med Windows 11 Pro og Touch skjerm!
Pent brukt maskin med 2 års Garanti!
Kvalitetspakke uten like
Alle som har hatt en Thinkpad vet at dette er kvalitet. Dette er maskiner som er bygd i skikkelige kvalitetsmaterialer med tanke på lang levetid. Her får du en maskin som er blitt brukt i en leasingperiode i bedrift, men som fortsatt har mange år igjen.
Flott modell med Windows 11 og Touch skjerm.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-8350U (4 kjerner)
- 16 GB DDR4 RAM
- 256 GB M.2 SSD lagring
- 14" FHD Touch
- Intel UHD Graphics 620
- Bluetooth Version 4.2
- RJ45 Ethernet(kablet internett)
- Intel Dual Band Wireless-AC 8265
- HDMI
- USB C
- USB 3.0
- ThunderBolt 3
- Smart Card reader
- 4-i-1 SD-kortleser (SD, MMC, SDHC, SDXC)
- Fingeravtrykksleser
- Headphone / Microphone
- Nordisk baklyst tastatur
- Webcam
- Infrarød IR kamera
- Windows 11 Pro
- Original lader
- Pent brukt
- 2 års garanti
| Merke | Lenovo |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 14" FHD IPS Touch |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | Bluetooth, Ethernet, Wifi |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |
Dell Poweredge R620 1U server proxy / brannmur - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss.
Dell Latitude 7390 i5-8350U
POWEREDGE T130 







