Lenovo ThinkPad X1 Carbon G11 Premium LTE (4G)
kr24,900.00
Ny maskin – Intel i5 – 16 GB minne – 256 GB M.2 SSD – 14″ IPS – USB 4 – LTE-UPG- 3 års garanti
Fremtidsrettet maskineri med gode spesifikasjoner, robust chassis og en trofast arbeidskollega i mange år.
Perfekt produkt til deg som forretningsbrukere, studenter, mobile brukere og flere. Lynrask maskin med Windows 11 Pro.
| Beskrivelse | |
| Sertifisert Intel Evo med opptil 13. generasjons Intel Core vPro-prosessor. Ultralett startvekt på kun 1,12 kg. Superresponsiv med dobbelt så mye minne som forrige generasjon. Optimalisert termikk med dobbel vifte og ventilasjon bak. 4 x 360-graders mikrofoner med AI-basert støyreduksjon og Dolby Voice. Robust sikkerhet og MIL-SPEC-testing for holdbarhet. |
| Produkt: | |
| Produktbeskrivelse: | LENOVO ThinkPad X1 Carbon G11 i5-1335U 14inch WUXGA 400nits LP 16GB 256GB LTE-UPG Iris XE GFX W11P 3Y PS Co2 TopSeller |
| Beskrivelse: | Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 21HM - 180-graders hengseldesign - Intel Core i5 1335U / 1.3 GHz - Evo - Win 11 Pro - Intel Iris Xe Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) - mørksvart maling - kbd: Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - med 3-års Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0,5 tonn |
| EAN-Kode: | 0196804324630 |
| Produsentens garanti: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Generelt | |
| Produkttype: | Bærbar PC - 180-graders hengseldesign |
| Operativsystem: | Windows 11 Pro - Dansk / Engelsk / Finsk / Norsk / Svensk |
| Prosessor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (13th Gen) 1335U / 1.3 GHz |
| Max Turbo-hastighet: | 4.6 GHz |
| Antall kjerner: | 10-kjerners |
| Hurtigbuffer: | 12 MB |
| Plattformteknologi: | Intel Evo |
| Egenskaper: | Integrert minnestyreenhet |
| Minne | |
| RAM: | 16 GB (levert minne er loddet) |
| Teknologi: | LPDDR5 SDRAM |
| Hastighet: | 5200 MHz |
| Nominell hastighet: | 6400 MHz |
| Lager | |
| Hovedlagring: | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Skjerm | |
| Type: | 14" - IPS |
| Oppløsning: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Bredskjerm: | Ja |
| Bildets sideforhold: | 16:10 |
| Bildets lysstyrke: | 400 cd/m² |
| Fargeskala: | 100% sRGB |
| Egenskaper: | Antirefleks, 170°-synsvinkel, Low Power, Eyesafe-teknologi, ICC malfargekalibrering |
| Lyd & Video | |
| Grafikkprosessor: | Intel Iris Xe Graphics |
| Maks. antall skjermer støttet: | 3 ekstern skjerm(er) |
| Videosystemfunksjoner: | Fungerer som Intel UHD-grafikk (for enkanals minne) |
| Kamera: | Ja - 1080p |
| Kamerafunksjoner: | Personvern lukker, Windows Hello, fast fokus, hybrid FHD/IR-kamera |
| Lyd: | Stereohøyttalere, to diskanthøyttalere, to basshøyttalere, kvadruppeloppstillingsmikrofon |
| Codec: | Realtek ALC3306 |
| Tilpassede standarder: | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Lydfunksjoner: | Inngang: Dolby Voice, 360° fjernfelt |
| Inngang | |
| Type: | Tastatur, TrackPoint, UltraNav |
| Tastaturbakgrunnsbelysning: | Ja |
| Tastaturopplegg: | Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) |
| Egenskaper: | Sølebestandig, multiberørings-touchpad, Fn-taster med Unified Communications-kontroller, glassberøringspute, luftinntaksnøkkeldesign |
| Kommunikasjoner | |
| Trådløs: | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Trådløs kontroller: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Egenskaper: | Dobbelt strøm (2x2) |
| Trådløs bredbånd (WWAN) | |
| Generasjon: | 4G-oppgraderbar |
| Batteri | |
| Teknologi: | Litiumpolymer |
| Kapasitet: | 57 Wh |
| AC-adapter | |
| Inngang: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Utgang: | 65 watt |
| Koblinger & Utvidelse | |
| Grensesnitt: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (4K-støtte) Hodetelefons/mikrofons-kombinasjonsjakk |
| Programvare | |
| Inkludert programvare: | Glance by Mirametrix, Intel Connectivity Performance Suite |
| Diverse | |
| Farge: | Mørksvart maling |
| Chassis: | Aluminium (bunn), karbonfiber (topp) |
| Sikkerhet: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingeravtrykksleser |
| Egenskaper: | Administratorpassord, systempassord, oppstartspassord, RapidCharge, MIL-STD-810H-testet, NVMe-passord, Firmware Resiliency 3.0, sertifikatbasert BIOS-autentisering, FIDO (Fast Identity Online) autentisering |
| Vern mot tyveri/inntrenging: | Sikkerhetslåsspor (kabellås selges separat) |
| Sikkerhetssportype: | Kensington nanosikkerhetsspor |
| Tilleggsutstyr inkludert: | USB-C smal strømadapter |
| Tilpassede standarder: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, TCG Certified, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TCO Certified 9.0 |
| Lokalisering: | Språk: Engelsk, Nordisk / region: Danmark, Finland, Norge, Sverige |
| Størrelser og vekt | |
| Dimensjoner (BxDxH): | 31.56 cm x 22.25 cm x 1.536 cm |
| Vekt: | 1.12 kg |
| Informasjon om bærekraft | |
| TCO-sertifisert: | TCO Certified Notebooks 9 |
| EPEAT-samsvar: | EPEAT Gold |
| ENERGY STAR-sertifisert: | Ja |
| Fabrikantgaranti | |
| Service og støtte: | Grunngaranti - 3 år - avhenting og tilbakelevering Grunngaranti - batteri - 1 år Utvidet garanti - 3 år - på stedet - responstid: neste forretningsdag |
| Buntede tjenester: | 3-års Lenovo Premier Support, CO2 Offset 0,5 tonn |
| Miljøparametere | |
| Min. driftstemperatur: | 5 °C |
| Maks. Driftstemperatur: | 35 °C |
| Driftsfuktighet: | 8 - 95% |
| Merke | Lenovo |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5 (13th Gen) 1335U / 1.3 GHz |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel Iris Xe Graphics |
| Skjerm | 14" IPS – WUXGA |
| Skjerm Tilkoblinger | HDMI |
| Nettverk | 4G – Mobilt Bredbånd, Bluetooth, Wifi |
| USB | USB 3.2, USB 4.0 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Fingeravtrykksleser, MicroSD-Kortleser, Nordisk Tastatur, Original lader, Webkamera |
| Garanti | 36 Måneder Premier Support NBD On-site |









