Lenovo Thinkstation P520c er en solid arbeidshest som takler store arbeidsmengder og multitasking uten problemer. En energieffektiv maskin som du kan ha i mange år enda.
Bruksområder:
CAD, DAK, musikk, film, spill/gaming eller avanserte hjemmebrukere og grafiske designere.
Lenovo Thinkstation P520c
Original price was: kr13,900.00.kr9,900.00Current price is: kr9,900.00.
Dette er en brukt leasing produkt som er returnert etter endt leasing avtale.
Den er blitt sikkert slettet, testet og nyinstallert med Windows 11 Pro klar til bruk.
Plan B it har fokus på salg av profesjonelt it-utstyr til bedriftsmarkedet, men du som privatperson er også hjertelig velkommen til å handle hos oss.
Vi er det miljøvennlige alternativet. Velg en renovert profesjonell PC fra oss.
Produktinformasjon:
- Intel Xeon W-2133 3.60 - 3.90 GHz 6 Cores
- 64 GB DDR4
- Systemdisk: NVMe 512 GB
- Nvidia Quadro P2000 (4 Displayport utganger)
- Ethernet: Intel I219-LM
- HD lydkort tilkobling i front for hodetelefoner
- USB 3.0 (i front og bak)
- 2x intern 3,5" disk brønner internt
- Windows 11 Pro
- Strømforsyning: 220V 500W
- Strømkabel
- 2 års Garanti
| Merke | Lenovo |
|---|---|
| Produkttype | Stasjonær PC |
| Prosessor | Intel Xeon W-2133 |
| RAM | 64 GB |
| System Disk | 512 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Nvidia Quadro P2000 |
| Skjerm Tilkoblinger | 4 x DisplayPort |
| Nettverk | Ethernet |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | 500W PSU, Audio Jack, DVD-RW, Strømkabel |
| Garanti | 2 år |
Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB (Premium)
TP-link 4G LTE Modem
HP Z8 Workstation Xeon Gold 



