Microsoft Surface Laptop 2 touch 1,25 kg
kr6,900.00
Microsoft Surface Laptop 2 veier bare 1,25 kg. Tastaturets omslag er dekket av alcantara stoff, som gjør det svært behagelig å jobbe på maskinen. Og den blir mere lydløs i tastetrykkene en før. Du får den best mulige skrivefølelse. Perfekt for skole, student og på business reise. Kvalitetsprodukt!
Spesifikasjoner:
- Intel Core i5-8350U 1.70 - 3.60 GHz 8th gen. 4 kjerner
- Internminne 8 GB
- Lagring 256 GB M.2 SSD NVMe
- Skjerm 13,5" 2256 x 1504 touch berøring
- Intel(R) UHD Graphics 620
- Wifi Marvell Avastar Wireless
- Bluetooth
- USB 3.0
- Displayport mini
- Dokking tilkobling
- Nordic baklyst tastatur
- Stor museplate
- Vekt 1,25 kg
- Original lader
- 2 års garanti
| Merke | Microsoft |
|---|---|
| Produkttype | Bærbar PC |
| Prosessor | Intel Core i5-8350U |
| RAM | 8 GB |
| System Disk | 256 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Intel UHD |
| Skjerm | 13,5" Touch ( 2256 x 1504 ) |
| Nettverk | Bluetooth, Wifi |
| USB | USB 3.0 |
| Operativsystem | Windows 11 Pro |
| Annet | Audio Jack, Bakbelyst Tastatur, Nordisk Tastatur, Original lader, SD-Kortleser, Webkamera |
| Garanti | 2 år |





