Samsung 49″ Curved gamingskjerm C49RG90 Helt ny
kr10,850.00
5120×1440 VA, 120hz, 4ms, HDR1000, Quantum dot, HDMI/2xDP
| Garanti (måneder) | 36 |
|---|---|
| Skjermtype | QLED-monitor / TFT aktiv matrise |
| Energiklasse | Klasse G |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Årlig energiforbruk | 66 kWh |
| Diagonal størrelse | 49" |
| Synlig størrelse | 48.8" |
| Buet skjerm | Ja (1800R) |
| Adaptiv synkroniseringsteknologi | AMD FreeSync 2 HDR |
| Innebygde enheter | USB 3.0-hub |
| Paneltype | VA |
| Sideforhold | 32:9 |
| Standardoppløsning | Dual Quad HD 5120 x 1440 ved 120 Hz |
| Lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| HDR-sertifisering | DisplayHDR 1000 |
| Fargestøtte | 1,07 milliarder farger |
| Fargeskala | 125% sRGB, 88% (NTSC 1976), 92% Adobe RGB, 95% DCI-P3 |
| Responstid | 4 ms (grått-til-grått) |
| Gaming | Ja |
| Vannrett siktvinkel | 178 |
| Loddrett siktvinkel | 178 |
| Bakgrunnsbelysningsteknologi | LED-bakgrunnsbelysning |
| Egenskaper | MagicBright, bilde for bilde, Mega Dynamic Contrast Ratio, Black eQualizer, Flicker Free-teknologi, Image Size, USB-superlading, Eye Saver Mode, Factory Tunning, Off Timer Plus, Low Input Lag, Quantum Dot Technology, Super Arena Gaming UX, Screen Size Optimizer, Refresh Rate Optimizer, Game Color Mode, Custom Key |
| Farge | Trekullsort |
| Dimensjoner (BxDxH) | 119.95 cm x 34.97 cm x 52.31 cm - med stativ |
| Vekt | 14.6 kg |
| EAN | 8806094796377 |
| Størrelses- og vektdetaljer | Med stativ - bredde: 119.95 cm - dybde: 34.97 cm - høyde: 52.31 cm - vekt: 14.6 kg Uten stativ - bredde: 119.95 cm - dybde: 19.37 cm - høyde: 36.94 cm - vekt: 11.6 kg |
|---|
Dell 3,5" HotSwap Tray SATA/SAS disk tray 




