Dette produktet er approved selection som betyr at det skal ha samme stand som nytt produkt og med garanti på 1 år som standard. Produktet leveres i forseglet eske ute lader og ladekabel. Lader og ladekabel kan kjøpes separat til hyggelig pris hos oss.
Spar penger hos oss!
| Produktbeskrivelse | Apple 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular - 6. generasjon - tablet - 128 GB - 12.9" - 3G, 4G, 5G |
| Produkttype | Tablet |
| Skjerm | 12.9" IPS Mini LED-bakgrunnslys - 2732 x 2048 (264 ppi) - Multiberøring |
| Prosessor | Apple M2 (8 kjerner) |
| Lager | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Mobiltelefonteknologi | 3G, 4G, 5G |
| Mobiltelefonprotokoller | UMTS, HSPA, HSPA+, DC-HSDPA, FDD LTE, TDD LTE, 5G NR |
| Trådløs tilkobling | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bakkamera | 12 megapiksler fokus: automatisk |
| Andre bakkamera | 10 megapiksler |
| Frontkamera | 12 megapiksler |
| Navigeringssystem | GPS/GNSS |
| Sikkerhetsinnretninger | Face ID |
| Batterikjøretid | Inntil 10 timer |
| Dimensjoner (BxDxH) | 21.49 cm x 0.64 cm x 28.06 cm |
| Vekt | 685 g |
| Farge | Romgrå |
| Miljøstandarder | ENERGY STAR-kvalifisert |
| SAR | 0,99 W/kg |
| Fabrikantgaranti | 1-årsgaranti |
Apple iPad Pro 12,9" 5th (2021) 1 TB 5G W1 NY - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss.
iPad Pro 11" 4th 256 GB (2022) Wifi AS 


