Solid Optiplex 7080 med helt nytt Gainward Geforce RTX 3060 Ghost. Godt utstyrt, lynrask maskin som gir deg god spillytelse i høst.
Dell Optiplex 7080 Gamer
kr10,900.00
Med 10th gen Intel i5 prosessor med en turbohastighet på opptil 4.50GHz og 6 kjerner, har du nok kraft til å sørge for at spillene fungerer optimalt. Dette kombinert med Geforce RTX 3060 12GB, rask M.2 lagring og 16GB DDR4 RAM gir deg høy ytelse på de fleste spill.
Jobber du mye med 3D applikasjoner eller CAD er dette også en maskin som virkelig kan anbefales.
Optiplex serien til Dell er en rekke av stasjonære maskiner som er skapt for kontinuerlig bruk i kontor/bedrift og er derfor bygd med kvalitet og stabilitet i tankene. Kombinerer du dette med ett kraftig GeForce kort, har du en maskin du kan stole på til mye Gaming.
Produktinformasjon:
- Intel Core i5-10500 6-cores 3.10GHz - 4.50GHz
- 16 GB DDR4
- Systemdisk: 512 GB M.2 SSD
- Nvidia GeForce RTX 3060 Gainward Ghost 12GB
- Ethernet
- Audiojack
- USB 3.0 (i front og bak)
- USB C (i front)
- Windows 11 Home
- Strømforsyning: 220V 500W
- Strømkabel
- 2 års Garanti
| Merke | Dell |
|---|---|
| Produkttype | Stasjonær PC |
| Prosessor | Intel Core i5-10500 |
| RAM | 16 GB |
| System Disk | 512 GB M.2 SSD |
| Grafikk | Gainward Geforce RTX 3060 Ghost |
| Skjerm Tilkoblinger | DisplayPort, HDMI |
| Nettverk | Ethernet |
| USB | USB 3.0, USB C |
| Operativsystem | Windows 11 Home |
| Annet | 500W PSU, Audio Jack, Strømkabel |
| Garanti | 2 år |
Apple iPad Pro 11" 3rd (2021) 256GB WiFi+LTE 5G Silver nullstilt
Lenovo ThinkCentre M720q Tiny - i7- Win 11 PRO
HP Elite x2 1013 G3
Dell Poweredge R620 1U server proxy / brannmur - Tilgjengelig på fjernlager. Det kan ta 3-7 virkedager før den blir sendt fra oss.
CoreParts Power Adapter til Dell 65W 19.5V 3.33A liten plugg
Dell Poweredge R810 Intel Xeon E7 




