iPad Pro 11″ 4th 256 GB (2022) Wifi AS
kr11,990.00
4. gen, 11″ Liquid Retina-skjerm (2388×1668), M2-chip, Face ID, USB-C
Dette produktet er approved selection som betyr at det skal ha samme stand som nytt produkt og med garanti på 1 år som standard. Produktet leveres i forseglet eske ute lader og ladekabel. Lader og ladekabel kan kjøpes separat til hyggelig pris hos oss.
Spar penger hos oss!
| Produktbeskrivelse | Apple 11-inch iPad Pro Wi-Fi - 4. generasjon - tablet - 128 GB - 11" |
| Produkttype | Tablet |
| Skjerm | 11" IPS LED-bakgrunnsbelysning - 2388 x 1668 (264 ppi) - Multiberøring |
| Prosessor | Apple M2 (8 kjerner) |
| Lager | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Trådløs tilkobling | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Bakkamera | 12 megapiksler fokus: automatisk |
| Andre bakkamera | 10 megapiksler |
| Frontkamera | 12 megapiksler |
| Sikkerhetsinnretninger | Face ID |
| Batterikjøretid | Inntil 10 timer |
| Dimensjoner (BxDxH) | 17.85 cm x 0.59 cm x 24.76 cm |
| Vekt | 466 g |
| Farge | Space Gray |
| Miljøstandarder | ENERGY STAR-kvalifisert |
| Fabrikantgaranti | 1-årsgaranti |
Apple iPad Pro 11" 3rd (2021) 256GB WiFi+LTE 5G Silver nullstilt 




